Ev Dekorasyonu, Mobilya

Ahşap Bisiklet Taşıyıcı

Minimalist ve iskandinav tasarımlardan esinlenilmiş olan yuvarlak Ahşap Bisiklet Taşıyıcısı evinizde günlük kullanımdaki bisikletlerinizi veya süs olarak kullanılan klasik bisikletler için ahşap tutucu olarak kullanabilirsiniz. Yuvarlak ahşaptan imal edilmiş niş dilediğiniz alanda kullanılabilir yapmanız gereken tek şey bizi aramak ve sipariş vermek bu sayede evinizde dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz.

Ahşap Bisiklet Taşıyıcı yuvarlaktır ve 3,5 cm çapa sahiptir firmamız imalatçı olmasından dolayı farklı çaplarda talep edebilirsiniz fakat standart olarak kullandığımız çap 3,5cm’dir. Yuvarlak ahşap tutucu ayrıca malzemesi meşedir bu yüzden oldukça sert ve kırılmaya dayanıklıdır bu sebeple özellikle tercih edilmiştir fakat daha sert olan kayın ağacı malzemesinden de yapılan modelleri mevcuttur hatta ceviz ağacından yapılabilmektedir, fiyat farklılığından dolayı çok fazla tercih edilmemektedir ve Burak Mobilya firması olarak ceviz ağacından ahşap raf tutacaklarını sipariş verildiği taktirde imalatı yapılmaktadır ve gönderilmektedir.

Ahşap Bisiklet Tutucu duvara metal saplamalarla monte edilmektedir ve bazen sipariş yoğunluğundan metal saplamalar farklılık gösterebilir model olarak bunun dışında tamamı her ahşap bisiklet tutucu için metal saplama ve dübel gönderilmektedir. Ahşap raf tutucu olarak da kullanabileceğiniz meşe tutucu boy olarak genellikle 20, 25, 30, 35cm derinliğinde sipariş edilmektedir fakat siz dilediğiniz genişlik veya derinlikte sipariş verebilirsiniz.

Bisikletlerinizi duvara monta etmek için kullanabileceğiniz ahşap bisiklet tutucu ile işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Ahşap yuvarlak tutucu sadece meşenin doğal renginde değil yukarıdaki görseldeki renklerde talep edebileceğiniz gibi istediğiniz rengi bizimle paylaşarak bu renklerde de yapılabilirse istediğiniz renklerde boyanıp gönderimini sağlamaktayız.

Yukarıda ki görselde montaj için örnek görsel ve örnek ölçü mevcuttur yazımızın diğer kısımlarında bahsettiğimiz gibi farklı ölçülerde sipariş verebilirsiniz.

Yukarıda satın alınmış ve kullanılmış örnekler görselleri örnek alarak ürünü hangi alanlarda değerlendireceğinize bakabilirsiniz.

Ayrıca Ahşap Tutucuyu dilediğiniz gibi farklı alanlarda kullanabilirsiniz.

Ahşap Bisiklet Tutucuyu sipariş vermek için bizi 0312 271 95 30 numaradan arayarak ulaşabilirsiniz veya Özel Sipariş sayfamıza giderek formu gerekli bilgilerle doldurarak bize gönderebilirsiniz ayrıca Whatshapp hattımızı olan 0532 155 03 60 numarayı arayarak siparişte verebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir