Mobilya

Altın Sarısı Metal Ayaklı Yan Sehpa

Yan sehpa tasarımları arayanlar ve kullanacakları yan sehpanın özenle tasarlanmış olmasını isteyenler için özel olarak sipariş verebileceğiniz ve sipariş üzerine üretiğimiz çekmeceli yan sehpa modelimiz.

Altın sarısı metal kasa bulunmaktadır ve özel olarak elektrostatik toz boya ile boyanarak uzun yıllar kullanıma dayanıklı haldedir gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz ve sadece sade bir tasarımı olmaması için çekmece etrafına ufak detaylar eklenmiş ve metal kısımlar tamamen altın sarısı rengindedir.

Çekmeceye gelecek olursak dikdörtgen şeklindeki tek çekmece yan sehpanın üst kullanım kısmını da oluşturmaktadır ve çekmece parlak beyaz lake boya kullanılarak üretilmiştir. Lake boya diğer uygun boyalara göre daha uzun süre dayanıklıdırlar ve çizilme direnci daha yüksektir eğer talep edilirse daha kaliteli ve maliyetli olan akrilik boya tercih edilmektedir.

Ürünümüz tek renk modelin görselleri mevcuttur fakat dilerseniz metal kasasından, çekmecesine kadar tüm renkleri değiştirilebilmektedir ve talepleriniz doğrultusunda uygulama yapılarak sizlere ürünlerimizi yollayabiliriz.

Ürünümüzü sipariş edebilmeniz için SİPARİŞ yazısına tıklayarak bize mesaj atabilir, iletişim numaramıza mesaj atabilir veya arayarak sipariş verebilirsiniz.

Metal Altın Sarısı Yan Sehpa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir