Giyinme Odası Sistemleri

Cam Kapaklı Gardırop ve Giyinme Odası Tasarımları

Hayatımızda eşyalarımız çoğaldıkça bunları koymak içinde alanlara ihtiyacımız oluyor bu durumda bizi daha çok odalı ve geniş evleri tercih ediyoruz bu sayede dilediğimiz gibi alanlarımızı tasarlıyor ve eşyalarımıza yer açabiliyoruz.

Sizlere bu yazımızda cam kapak kullanılan gardırop ve giyinme odası tasarımlarından biraz bahsedeceğiz, bahsederken de görseller ile sizlere biraz fikir vermeye düşünüyoruz çünkü bir şeyi ne kadar anlatırsak anlatalım tasarım dünyasında görsel kadar hiç bir şey iyi anlatamaz.

Bir kaç cam kapaklı ve tamamı camdan oluşan gardrop görselleriyle başlayalım istediğim burada bir giyinme odası sistemi mevcut ayrıca günlük kullanım içinde gerekli bir kaç eklenti çalışma masası alanı da var ama en önemli nokta bizim konumuz olan cam kapaklı gardırop ayrıca sadece kapakları değil tamamı cam kullanılarak tasarlanmış.

Gardırop için en kullanışlı halini görmektesiniz her şeyinizi rahatlıkla görebilir ve seçebilirsiniz, günlük kullanılan kıyafetlerini yerleştirebilir ve güne hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz.

Cam kapaklı gardırop ve veya giyinme odaları iki türlü oluyor menteşeli açılan kapaklar veya raylı olarak açılan kapaklar. Bu kapaklar neye göre kullanılıyor diyorsanız herkesin kendi zevkine göre olması öncelikli fakat teknik olarak dar bir alanda gardırop veya giyinme odası tasarlıyorsanız alandan kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken raylı cam kapak sistemini kullanmanız mantıklı olacaktır çünkü kapaklar kendi alanında sol ve sağa giderek size derinlemesine bir alan sunacaktır fakat menteşeli cam kapak modelinde kapaklar kendinize doğru açılacağı için odanızda kapakları açmak için belli bir alan genişliğine ihtiyacınız vardır.

Yukarıda gördüğünüz görsellerde sol ve sağa açılan giyinme odası girişi cam kapaklarını görüyorsunuz bu kapaklar alüminyum ve ahşap kapaklardır genel olarak alüminyum tercih edilir çünkü yüksek kapakların esnemesi ve zamanla yıpranması daha zordur.

Yukarıda ise gardırop üzerinde bulunan raylı cam kapak ve menteşeli cam kapak sistemlerini görebilirsiniz ayrıca cam kapaklı sistemlerde kullanılan kulp modellerine de yakından bakabilirsiniz.

8 “Cam Kapaklı Gardırop ve Giyinme Odası Tasarımları”hakkındaki düşünceler

 1. MAHMUT IRMAK dedi ki:

  Hayırlı günler kolay gelsin. Erzurum’dan yazıyorum. Sizden bir ricam olacak, tek kapak boy dolap, kapak kısmı 45 cm derinliği 40 cm yüksekliğin 190 cm olan bir adet boy dolabının maliyetinin ne kadar olduğu hakkında bilgi vermenizi rica ediyorum.

  1. Burak Mobilya dedi ki:

   İyi günler mail adresinize mail olarak fiyat bilgisi verilmiştir. Daha geniş bilgi almak için bizi arayabilir veya Özel Sipariş sayfamızdan bizimle bilginizi paylaşırsanız sizlere yardımcı olmak isteriz.

   Burak Mobilya olarak sağlıklı günler geçirmenizi dileriz.

 2. Necmettin DÖNER dedi ki:

  İyi günler. Cam Kapaklı Gardırop modelleriniz ve fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum. Kırşehir’e montajınız var mı? Şimdiden teşekkürler. İyi günler. Necmettin DÖNER

  1. Burak Mobilya dedi ki:

   Kırşehire montajımız bulunmamaktadır, montaj sadece Ankara içine hizmet vermekteyiz.

 3. Aslı kara dedi ki:

  Merhabalar,
  375 cm en için antrasit renkte iç dizaynlı füme camlı siyah çerçeve kapaklı gardırop fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum.

  1. Burak Mobilya dedi ki:

   Detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz?

 4. Emrah dedi ki:

  Metre fiyatiniz nedir ? Boy 1.90 olarak

  1. Burak Mobilya dedi ki:

   Fiyatlarımız talepleriniz doğrultusunda değişmektedir bu yüzden bizlere İletişim sayfamızdan ulaşırsanız sizlere yardımcı olabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir