Mobilya

Dinozor Kitaplık

Çocuk odalarında sıklıkla tercih edilen yaratıcı kitaplıklar oturma odanızda da rahatlıkla tercih edebilir ve kullanabilirsiniz bu yüzden kitaplıklarımız tek renkli görsellerini paylaşıyor olsak da dilediğiniz renklerde sipariş verebilirsiniz çünkü üretici firma olmamızın faydalarını sizin isteklerinize yansıtmakta gayretle çalışmaktayız.

Dinozorlar çocukların en meraklandığı konulardan birisi olmakla birlikte biz yetişkinlerinde meraklı olduğu bir konu ve bunun üzerine dünya üzerinde bir çok ülkede çalışmalar yapılmakta ve bildiğimiz dinozor çeşitlerine her geçen gün bir yenisi eklenmekte ve ekleneceğe benziyor gibi duruyorlar bizde çok eski zamanlarda yaşamış olan bu nesli Mobilya sektörümüze uyarlamaya karar verdik ve Dinozor Kitaplık tasarımını sizlerle paylaşmak istedik.

Dinozor Kitaplığı bir çok ürünümüz gibi hızlı sipariş verebilirsiniz ayrıca dilediğiniz ölçülerde sipariş verebilirsiniz bu yüzden farklı ölçülerde sipariş vermek istiyorsanız eğer Özel Sipariş veya İletişim sayfasından bize yazabilir yada telefon numaralarından bizi arayabilirsiniz detaylı bilgiler için.

Dinozor Kitaplık Ölçüleri;

  • Yükseklik – 180 cm
  • Genişlik – 120 cm
  • Derinlik – 40 cm

Yukarıda ki ölçülerimiz hazır halde gönderilecek olan Dinozor Kitaplık tasarımına aittir eğer farklı ölçülerde sipariş vermek istiyorsanız az öncede belirttiğimiz gibi bizi arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz ve Ankara içini Burak Mobilya firması olarak teslimatı yapmaktayız, şehir dışına ise Mobilya taşıyan ve kuran firmalar ile gönderim yapılmaktadır bu yüzden kargo süreci diğer firmalara göre daha yavaş sürmektedir bunu da belirtmek isteriz.

Dinozor kitaplığımızın raf kısımları olabildiğince geniş tutulmaya gayret gösterilmiştir bu sayede tasarım olarak dinozorlara benzerlik göstermesine dikkat edilirken ayrıca kullanışlı olmasına da özel gösterilmiştir. Özellikle Dinozor Kitaplık tasarlanırken ağız kısmından kuyruk kısmına kadar olan her alanın kullanılabilir olmasına özel gösterilmiştir.

DİNOZOR KİTAPLIK Sipariş Vermek İçin Yazıya Tıklayarak Online Satış Mağazamıza Gidebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir