Mutfak

Gri Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak Dolabı Modelleri en son arananlar bahsedilenler ve merak edilenler olarak google da yer alıyor neden Mutfak Dolabı yaptıracağımız zaman ilk aradığımız Mutfak Dolabı Modelleri bu sayede mutfak dolaplarımızı yaptırmak için uygun örneklere bakabilir ve beğendiğimiz renkleri bulabiliriz tabi aklımızda bir hayal, fikir yoksa eğer varsa bakmamıza gerek olmaz çoğunlukla.

Mutfak Dolabı yaptırırken en çok dikkat edilmesi gereken aslında internetten baktığımız modeller değil bizim neye ihtiyacımız olduğudur, mutfağımızda bize lazım olan dolap şekilleri nedir, depolama alanlarımız nasıl olmalı, depolama alanları en kullanışlı nasıl olur.

Bu üstte saydığımız sorular önemli sorular aslında mutfağınızın modelini, dizilimini ortaya çıkaracak sorulardır yani internette bulduğunuz modellerden çok farklı bir şey ortaya çıkar bu yüzden Mutfak Dolaplarınızı özel siparişlerle imalatını gerçekleştirmeniz en uygunu olacaktır tabi ki fakat bugün Mutfak Dolabı Nasıl Sipariş Edilir sorusuna yanıt vermiyoruz umarım onu bir başka yazımızda dile getiririz ve sizlerde Mutfak Dolabı sipariş verirken nelere dikkat etmeniz gerekiyor bunları öğrenmiş olursunuz.

Şimdilik blokta konu başlığı olarak açtığımız Gri Mutfak Dolapları Modellerine aslında birazda bir başka zaman bahsedeceğimiz konuya değineceğiz ama daha çok son zamanlarda tercih edilen gri tonlarındaki mutfak dolabı modellerinden yola çıkarak bahsedeceğiz.

Evet çok fazla konuştuk ama sizlere hiç Gri Mutfak Dolabı Modeli göstermedik o yüzden bir modelimizi paylaşarak başlamak en doğrusu olacak, öncelikle şunu belirtmem gerek ki görsellerin bir çoğu 3 boyutlu programlar yardımıyla tasarlandı ve müşterilerimize örnek olması açısından tasarlandı.

Ne gibi örneklendirmeler kullanıldı renk, malzeme, aksesuarlar, mutfak kapak modelleri, kapak kulpları gibi bir çok örneği içermektedir ve eğer ki bizlerle çalışmak isterseniz sizlerin evlerine özel 3 boyutlu tasarımlar yaparak taleplerinizi öncesinde tasarlıyoruz ve beğenirseniz çalışmamızı basamakları takip ederek adım adım çıkmaktayız sizlerle birlikte.

Evet bilgilendirme konuşmalarımızı yaptıktan sonra Gri Mutfak Dolabı Modellerine gelebiliriz sizlerle bugün mat,parlak,açık ve koyu tonları içeren bir çok mutfak modelini farklı açılardan paylaşmaya çalışacağım ve bu sayede sizlerle gri renk tonlarında mutfak dolabı yaptırmayı düşünüyorsanız yazımızda ki görsellerden örnek alabilir veya az öncede söylediğim gibi bizlere ulaşarak evinize özel tasarımları bizlerle beraber inceleme imkanınız olabilir.

Yukarı sizlerle 2 adet gri tonlarında mutfak dolabını paylaştık gördüğünüz gibi bir çok modelde kulp tercih edilmiyor çünkü son zamanlarda artık mutfak dolapları sade, minimalist tasarımlar tercih ediliyor bu tarz Mutfak Dolapların da ise kulp bulunmuyor ve tercih edilen renklerin soğuk tonları ve mat yüzeyleri tercih edilmektedir, örneklerini yukarıda rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Mutfak dolaplarında artık fayanslar yerine tezgahta kullanılan malzemeler veya dolabın aynı renginde ahşap kullanılabildiğini gibi doğal ahşap malzemelerde tercih edilmektedir bu malzemelerin hepsi dayanıklı ve temizlenmesi kolay olduğu için günlük kullanımda sorun yaşamazsınız.

Yukarıda bahsettiğim bir konu şu anda bu görselde karşımıza çıkıyor ney mi? Tezgah arasının mutfak dolabının aynı renginde tercih edilmesi. Ayrıca gri veya tonlarını istediğiniz doğal ahşap malzemelerle harmanlayarak kullanabilirsiniz yukarıdaki görselde ki gibi uyum sağlayacaktır.

Gri boyalı rustik mutfak dolabı tasarımlarına bakalım yukarıda bir mutfak dolabının farklı açılardan fotoğraflarını sizlerle paylaştım bu sayede hep mutfak dolabının farklı açılardaki renk tonlarında değişimlerini ve mutfak kapaklarına farklı modeller işlendiğinde nasıl durduğu görebilirsiniz.

Yukarıdaki gri mutfak dolabı mat boya işlemi uygulanmıştır ve kapakları CNC gibi makinelerde işlenmiştir. Mutfağın ham maddesi mdf’dir. Gri renkleri seviyor ve mutfak dolabınızda ahşap görünümü kazandırmak istiyorsanız görselde ki gibi tasarımları tercih edebilirsiniz ki bu tarz bir çok model vardır bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Linki – Mutfak Dolabı

Gri Mutfak Dolabı Modelleri sizlere göstermeye gayret gösteriyoruz fakat tamamen gri değil bir kısmını gri bir diğer kısmını farklı renklerde yada beyaz isteyenler içinde modeller paylaşacağız kısacası bu yazımızda sizleri Gri Mutfak Dolabı Modellerine boğmayı düşünüyoruz.

Az önce yukarıda sizlerle paylaştığımız fotoğrafta ise gri ve beyaz renkleri bir arada kullanılmış ayrıca mutfak dolabının altı kısmındaki kapaklarda grinin farklı tonlarına geçiş yapan desenlerde bulunduğunu görebilirsiniz sade gri istemiyorsanız farklı duvar desenleri gibi bir çok desende mutfak dolabı kapakları tasarlayabilirsiniz veya var olan tasarımları sizlerle paylaşmamızı talep edebilirsiniz.

Koyu gri yoğunluğunda tasarlanmış mutfak dolabında ahşap malzemeler eşlik ediyor fakat çok az bir şekilde hatta mutfak dolabında neredeyse hiç bulunmuyor eğer oturma odasından ayıran ada dolabının üst tezgahında olmasa.

Kulp kullanılmayan sade soğuk gri tonun tercih edildiği bir başka minimalist tasarım mutfak dolabı sizlerle her ne paylaşıyorsak ve söylüyorsak buna uygun tasarımları da yanında getirmeye çalışıyoruz ki sadece yazımda okuduklarınız kalmasın ayrıca görsellerde yaptıracağınız yada yaptırmayı düşündüğünüz mutfak dolabı için örnek olsun.

Mat gri mutfak dolabı ve duvar görsele sahip tezgah orası özellikle şunu söylemek istiyorum lütfen tezgah arası tercihlerinizi sadece fayans olabilir düşüncesinde yapmayın mutfağınıza uyum sağlayacak ve dayanıklı olan her türlü malzemeyi kullanabilirsiniz.

Mutfak dolaplarında açık rafları tercih edebilirsiniz çünkü günlük kullanım malzemelerini koyabilirsiniz ve ulaşımı oldukça pratik olacaktır yada mutfağınız için aldığınız aksesuarları sergilemek için böyle bir alan oluşturabilirsiniz.

Yazımında sonuna geldim umarım sizlere mutfak dolabı modelleri ve gri renkli mutfak dolabı modelleri için birazda olsa fikir kazandırdım çünkü amacım sizleri yeterince bilgilendirebilmek bu yazılarımla.

Ayrıca yazımızı beğendiyseniz veya bizlere söylemek istedikleriniz varsa yorum yaparak bizlerin daha kaliteli yazılar ve görseller paylaşmasına yardımcı olabilirsiniz.

Mutfak dolap çözümlerimiz için bize ulaşmak isterseniz aşağıdaki linklerden mesaj atabilir veya direk arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Özel Sipariş Formu

Burak Mobilya İletişim Bilgileri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir