Giyinme Odası Sistemleri

Hayatınızı Kolaylaştıran Gardırop Aksesuarları

Herkes bir sebepten dolayı dolaplarını özel olarak tasarlanmasını ister ve imalatı için bir iç mimara veya direk olarak mobilya imalatı yapan bir firmayla görüşerek ihtiyaçlarını giderebilir.

Bizlerin sizler için hazırladığı bu yazıda ise bir giyinme odası tasarlarken veya bir gardırop tasarlarken dikkat etmeniz gerekenler nelerdir ve sizlerin bu dolapları kullanırken daha rahat etmenizi sağlayacak aksesuarlar nelerdir?

Bu yüzden direk olarak sizlerin giyinme odasında veya gardırop kullanırken hayatınızı kolaylaştırabilecek aksesuarlardan biraz bahsetmek istiyorum ayrıca sizlere görsellerde hazırladık bu sayede daha rahat ihtiyaçlarınızı hayal edebilirsiniz.

Camlı Çekmece Sistemi

İlk olarak sizlere bir çekmeceyi göstermek istiyorum doğal olarak diğer çekmecelerden farkı nedir diye düşünebilirsiniz, fakat bir farkı var genel olarak gardıroplarda çekmeceler kapalı olurlar yani hangi renk beğendiyseniz kapaklarını da bu renkten imal edildiğini görebilirsiniz. Bizde bunu böyle yapmak yerine ön tarafına bir cam yerleştirerek günlük kıyafetlerinizi daha rahat görerek seçimlerinizi veya aradığınız kıyafeti daha rahat bulmanızı sağlamayı düşündük.

Asansör Askılık

Gelelim yukarıda ki görselde ki aksesuara bu ürüne asansörlü askılık denilmekte çünkü bu aksesuarı gördüğünüz gibi ortadaki çekme çubuğu ile aşağı doğru yani kendinize doğru çekerek ulaşabileceğiniz seviyeye kıyafetlerinizi indirebiliyor. Yüksek tavanlı bir evde tavana kadar tasarlanmış gardırop ve giyinme odası sistemlerinde bu tür sorunların olması aşikardır bu nedenle dolabınızın tasarımını yaparken bu tür aksesuarları kullanmanızı ve aksesuarların kalitelerine dikkat etmenizi tavsiye ederiz kalitesiz ürünler kısa sürelerde sorunlar yaratabilir sizlere zarar verebileceği gibi kıyafetlerinize de zarar verme olasılıkları yüksektir.

Çekmeceli Pantolon Askılığı

Erkeklerin sık sık yaşadığı sorunlardan biri ütülenmiş pantolonlarını yerleştirdikten sonra pantolonların zamanla kırışması fakat artık böyle bir derdiniz de kalmadı çünkü çekmeceli pantolon askılığı bu sorunu ortadan kaldırarak işe giderken veya dışarı çıkarken zaman kaybınızı ortadan tamamıyla kaldırıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir