Hakkımızda

Hayatlarını daha basit sürdürebilecek ve sevdikleriyle daha fazla zaman geçirebilmelerini sağlayan akıllı yaşam sistemlerini, ergonomik mobilyalarla bir araya getirerek zevklerinize uygun tasarımlar üretmeyi hedeflemiş olan Burak Mobilya kurulduğu ilk günden, bugüne kadar bulunduğu zamanın ilerisindeki tasarım ve memnuniyet anlayışıyla müşterilerini her daim memnun etmeyi başarmış ve çalışmalarındaki özeni her zaman en iyi şekilde sergilemiş ve sergilemeye devam etmenin gururunu yaşamaktadır.

Firmamızın önceliği her daim müşterileri olmasından dolayı yoğunluğunu özel tasarımlar üzerine kurmuştur ve müşteriyle birebir ilgilenme fırsatı bulurken onları da tanımanın verdiği mutlulukla, üretim süresinde tasarlanan ürünlerin onlar için uygun ve en doğru mobilya tercihleri olmasına dikkat etmiştir. Özel tasarımlar da dikkat etmemiz gereken her zaman müşterimizin isteklerini önceliklerimizi belirleyen etken olduğunu unutmadan, gusto sahibi müşterilerimize hizmet etmektir. Özel üretim çalışmalarımız mobilya üzerinde ağırlıklı olmasına rağmen ev dekorasyon hakkındaki geniş bilgi ve birikimimizle müşterilerimizin iyi hizmet almasını sağlamak adına bilgilerimizi paylaşarak kullanım ve yaşam alanlarını kullanımlarının kolaylığı adına doğru şekilde yönlendirmeyi görev bilmişizdir.

Burak Mobilya firması tasarımlarında her zaman geçmişin gölgesini feyiz alarak modern yaşamın kolaylıklarını eklektik tasarımlarla bir araya getirerek geleceğin fütüristik mobilyalarını müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Ürünlerimizin satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerini en iyi şekilde müşterilerimizle ilgilenerek ürünlerimizi en doğru şekilde kullanmalarını ve değerlendirmelerini sağlıyoruz. 1991 yılından beri mobilya sektöründe hizmet veren Burak Mobilya doğal, çevreci tasarımlarıyla doğanın yanında olmuş ve kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeden tüm kalite sertifikalarını alarak müşterilerine en uygun fiyatlarıyla en kaliteli malzemeleri sunmaya gayret ederek ürünlerini daha fazla müşterisinin kullanımına sunmuştur.

Projelerimiz

Tüm Özel Dizayn Projelerimize Göz atın !