Mobilya

Metal Kitaplık

Metal Kitaplık son zamanlarda en fazla tercih edilen ürünlerden olmaya başladı fakat tabi ki tamamen metal malzemelerden imal edilmiş Kitaplık değiller ahşap malzemelerle harmanlanarak tasarlanan ürünlerdir ve dilerseniz tamamı metal ürünlerden imal edilmiş Kitaplıkları tercih edebilirsiniz fakat şu an için çoğunlukla talep edilen raf kısımları ahşap diğer aksamları Metal olan Kitaplıklardır.

Metal Kitaplıklar genel olarak sabit aksamları 4×4, 2×2, 4×2 veya daha ince aksamlar da imalatı yapılmaktadır ve daha sonrasında talep edilen renklerde boyanabilmektedir fakat hazır imalatı yapılan Metal Kitaplıklar çoğunlukla siyah ve beyaz renkler olmasıyla beraber nadirde olsa altın sarısı ve gümüş görebilirsiniz. Siyah Metal Kitaplıklar özellikle sıklıkla tercih edilen modellerdir.

Metal Kitaplıklar suntalam veya mdflandan imal edilen kitaplıklara göre daha dayanıklı ve uzun süre kullanabilirsiniz özellikle Metal Kitaplık demonte olması devamlı taşımalara daha uyumlu olmasıyla beraber kullanım süresini uzatmaktadır.

Burak Mobilya olarak sizlerin sipariş verebileceği ve evlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiz özenle tasarlanmış ve imal ettiğimiz Metal Kitaplık tasarımlarını paylaşacağız ve dilerseniz sitemizde ki İletişim kısmından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Metal Kitaplıkları genellikle kare profillerden imal edilmektedir fakat biz yuvarlak profilleri kullanarak farklı kitaplık tasarımlarında evlerinizde yerini almasını istedik, çünkü standartların dışına çıkmak evinizde farklı bir tasarım olmasını sağlayacaktır.

İşlemeli ahşap malzemeleri alt üst olarak kullanabilir ayrıca metal kısımları da işlemeli metallerle değerlendirerek daha sıra dışı tasarımlarla evinize Metal Kitaplıklar satın alabilirsiniz.

Ters V şeklindeki kitaplık evinizin köşesinde veya duvarında farklı şekillerde durmasını istediğiniz tasarımlardan birisidir. Sıradan tasarımlardan sıkılanlar için tercihleri arasında bulundurabileceği Metal Kitaplıklardan birisidir.

Eğimli metal aksamlar ile aralarına suntalam renk seçeneklerinden raf kesilerek basit metal ürünlerle evinizde metal kitaplık sipariş verebilirsiniz.

Metal kitaplıklarınızı evinizde isterseniz ayaklarını tekerli yaptırarak dilediğiniz her yere rahatlıkla çekebilirsiniz bu sayede daha rahat kullanıma sahip olur.

Metal Kitapların içerisinde en çok ilgi çeken fakat yüksek maliyetleri yüzünden fazla tercih edilmeyen metal su borularından imal edilen modellerdir ve diğer metal modellere göre de daha dayanıklı şık görünmektedirler.

Klasik şekillerin dışındaki tasarımları tercih edebilirsiniz çünkü genellikle dikdörtgen çerçeveler yerine daha farklı şekillerdeki çerçeveler içine kesilen raflar ilgili gösterilmektedir.

Metal Kitaplıklar tamamı düz olmak zorunda değiller dilerseniz oval raflardan yapılmış tasarımları tercih edebilir veya yukarıdaki model gibi düz ve oval metal kitaplıkları birleştirerek farklı modeller ortaya çıkartabilirsiniz. Oval kitaplıklar özellikle evinizdeki köşeleri değerlendirmek için kullanabilirsiniz.

Tamamı metal olan kitaplıklardan birisini sizlerle paylaşmak istedik fakat gene de son raf metal değil ahşap malzemeden yapılmıştır ve üst taraftaki sepete benzer raflarında tamamı metalden imal edilmiştir ve dilerseniz sadece kitaplık olarak değil mutfakta depolama rafı olarak da kullanabilirsiniz.

Tek parça oval çerçeveden imal edilmiş 2 parçayı yuvarlak profillerle birleştirerek oval model ortaya çıkarıldı ve diğer sert tasarımlara göre daha oval tasarıma sahiptir.

İnce yuvarlak metalden imal edilen kitaplık sadece kitaplık olarak değil dilerseniz alçak olmasından dolayı konsol olarak kullanabilirsiniz konsol için genişliği az derseniz dilerseniz daha geniş modelleri sipariş edebilirsiniz.

Yuvarlak profilden imal edilmiş kitaplığı suntalam raf parçalar tutmaktadır bu sebeple metal parçalar tek başına durmayacaktır ayrıca gold renkte yani altın sarısı renkte olması ışıltılı tasarım gibi görünmektedir fakat her modelimiz gibi bu modeli de dilediğiniz renklerde sipariş verebilirsiniz.

Metal su borularından imal edilmiş kitaplıkları boy boy sipariş verebilir ve kademeli tasarımlar yapabilirsiniz evinizde.

Kademeli metal kitaplıklar ufak aksesuarlarınızdan, kitaplarınıza kadar bir çok şeyi rahatlıkla sergileyebileceğiniz üründür.

Metal kitaplıklar genellikle siyah gibi hayal ediyorsak da beyaz ve farklı renklerde olabileceğini düşünmeliyiz özellikle odamızın tasarımına uyum sağlaması her şeyden önemli olmalıdır.

Metal kitaplık diyoruz fakat metal ürünlerle bir çok tasarım yapabileceğimizi de unutmamalıyız mesela yukarıda gördüğümüz gibi çalışma masası modeli yapabiliriz.

Ahşap tasarımlar fazla tutulan ve işlem görebilen ürünlerden birde buna farklı işlemlere tabi kalan metal ürünleri eklediğimizde ortaya çıkan tasarımlar hepimizi şaşırtabildiğini gibi hayran bırakabilir ve daha farklı tasarımlara neden ulaşamayacağımızın düşüncesini getiriyor bu nedenle sadece sizlerle paylaştığımız tasarımlarda kalmayın dilediğiniz tasarımları bizimle paylaşarak istediğiniz modelleri oluşturmanıza yardımcı olabiliriz bunun için yapmanız gereken İletişim yazısına tıklamak telefon numaramızı arayabilir, whatshapp iletişim geçebilir yada iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Yukarıda ki çerçeveli Metal Kitaplıklar genellikle profillerden çerçeve yapılmış ve iç kısımlarına ahşap veya suntalam gibi malzemelerden raf kesilerek yapılmış tasarımlardır, bazıları metal ayaklı bazıları ise ahşap raflar ayak olarak kullanılarak tasarlanan kitaplıklardır. Metal kitaplıklar genellikle yukarıdaki peş peş paylaştığımız modellere benzemektedir fakat diğer paylaştığımız modelleri de tercih edebilirsiniz.

L demirleri duvara monta edebilir ve aralarına ahşap raflar yerleştirerek sade Metal Kitaplık tasarımı eviniz için kullanabilirsiniz.

Altın sarısı kitaplık boy kitaplıklara göre daha kısa ve tamamı metal malzemelerden imal edilmiştir özellikle kitaplar için kullanılan kısım V şeklinde tasarlanarak farklı bir model oluşturulmuştur.

Metal kitaplık kenar çerçeveleri iç kısımlarına farklı tasarımlar yapılabiliyor sadece düz çizgiler değil farklı tasarımlarda olabiliyor.

Tek parça haldeki kademeli metal kitaplık yukarıda iki adet kullanılarak hem geniş alanları ikiye ayrılması içinde dekoratif tasarımdır.

Gümüş Metal Kitaplık güzel tasarımlardır fakat renkten dolayı maliyet olarak yüksek ürünlerdir ve evinizde güzel bir model olacaktır.

Yukarıda paylaştığımız yuvarlak profilden imal edilen alçak kitaplığın devam modeli olan yüksek modeli sizlerle paylaşmak istedik.

Metal profillerle sadece raflar entegre etmek zorunda değilsiniz dilerseniz çekmece veya kapaklı dolaplarda entegre edilebilir ve depolama alanı yüksek mobilyalar satın alabilirsiniz.

Metal kitaplığın üzerine çatı gibi tasarımlar yapabiliriz yada dilerseniz daha farklı tasarımlar da yapabiliriz sıradan olmamasını istediğiniz modelleri uyarlayabiliriz.

Ne yazık ki kargoyla gönderimlerinde maliyetli olan metal raflar bulunduğunuz bölgedeki ustalardan siparişini verebilirsiniz fakat Ankara yaşıyorsanız firmamızı arayarak rahatlıkla sipariş verebilirsiniz. Bulunduğunuz bölgede siparişini vermeniz sizler için iyi olmasının sebebi metal kitaplığın tek parça olarak tasarlanmış olması ve demonte tasarımlarda sorun yaşanabilecek olmasıdır.

Modüler kurulama uygun olan cam kapaklı Metal Kitaplık tasarımı istediğiniz zaman sökülüp kurulabilmektedir.

Altın sarısı veya gold olarak geçen metal kitaplık tasarımları da inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Metal kitaplıkları dilediğiniz renklerde sipariş verebilir ve bir çok modeli birbiriyle uygulayarak yeni tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz bunun için yapmanız gereken firmamızı aramak yada sitemizdeki iletişim formlarından bize ulaşmak olacaktır.

Metal Kitaplık”üzerine bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir