Giyinme odası tasarımları ülkemizde genellikle çok fazla bulunmuyordu fakat son zamanlar da yeni evlerde olmaktadır veya yapı olarak eski tasarıma sahip evlerde kullanılmayan yatak odasına yakın odaları giyinme odasına döndürebiliyor. Bizim bu konuda size yardımcı olabileceğimiz ilk başlangıç noktamız giyinme odanızın 3 boyutlu tasarımını hazırlamak olacaktır 3 boyutlu tasarım evinizdeki giyinme odası bulunuyorsa sadece mobilya sizin tercihleriniz doğrultusunda düzenlenir ve beğeninize sunulur eğer ki evinizde özel olarak bir giyinme odası yoksa yapılacak odanın düzeni yatak odasından açılacak kapı gibi tasarımlarda içinde bulunarak tasarlanmaktadır.

Giyinme odası tasarımlarımızdan birini sizlerle projelerimiz üzerinden paylaşıyoruz ve bu tasarımımızda saten camlı alüminyum raylı kapak kullanılmıştır ve iki duvar arasına tasarlanmıştır fakat başlar sabit sadece ortada ki iki kapak hareketlidir. Projemiz de yatak odasının bir bölümünü bölerek giysi odası haline getirdik ve içeriye tamamını rahatlıkla görebileceğiniz ön tarafında kapak bulunmayan modüllerle tasarladık ve rahatlıkla eşyalarınızı alabileceğiniz boş alan bıraktık.

Giysi odasın da askılık, çekmece ve açık raflar bulunmaktadır ve modüllerin tasarımları sizin talepleriniz doğrultusunda değişmektedir. Projemiz kişiye özeldir ve sizinde talepleriniz doğrultusunda farklı size özel projeler tasarlanacaktır.