Mobilya

Siyah Ahşap ve Altın Sarısı Metal Kitaplık

Ahşap ve metal uyumu her daim kullanılmaktaydı fakat son zamanlardaki kadar sık tercih edilmiyordu özellikle evlerde bu tercih daha nadir görülmekteydi. Ofis ve iş yerlerinde metal ve ahşap uyumu hem daha uzun süre dayanıklı olmasıyla hem de görünüş olarak endüstriyel tasarıma sahip olmasından dolayı tercih edilmekteydi fakat artık evlerde de sık sık tercih edilmektedir.

Siyah ve Altın Sarısı renklerinin kullanıldığı Metal Kitaplık veya Ahşap Kitaplık mı demeliyiz bilmiyoruz çünkü ikisini birden kullandığımızda baya uzun bir isim altında yer alıyor veya bunlar yerine Tolstoy Kitaplık adını kullanabilirsiniz çünkü ürünümüze bu ismin yakışacağını düşündük ve talep ederseniz sitemizdeki Hazır Ürünler sayfasında Kitaplık kategorisinden standart ölçülerde olanını satın alabilirsiniz fakat ölçüler sizin isteklerinize göre değilse bize Özel Sipariş sayfasından mesaj atabilirsiniz yada İletişim sayfasındaki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz Tolstoy Kitaplık hakkında daha fazla bilgi için lütfen yazımızı takip ediniz aşağı doğru.

Siyah Ahşap ve Altın Sarısı Metal Kitaplık konu başlığımızda olduğu gibi ahşap ve metal malzemelerden imal edilmiştir ve standart ölçüleri yazımızın üstünde belirttiğimiz gibi mevcuttur fakat talep edilirse de dilediğiniz ölçülerde bize ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Tolstoy Kitaplık Ölçüleri;

  • Yükseklik: 180cm
  • Genişlik: 100cm
  • Derinlik: 40cm

Kitaplığın metal kısmı tamamen görsel amaçlı değildir ayrıca rafın sağlıklı bir şekilde birbirine bağlanmasını sağlamaktadır. Altın sarısı metal kısım tek parça metal sac panelden kesilerek yapılmaktadır malzemeler birbirine ek yapılarak yapılmamaktadır bu yüzden daha dayanıklı ve pahalı bir işçiliğe sahiptir kesim işlemi bittikten sonrada Altın Sarısı toz boyayla boyanmaktadır ki bu toz boya sistemi darbelere daha dayanıklı olmasıyla beraber altın sarısı renk görüntüsünü daha gerçekçi olmaktadır.

Kitaplığın ahşap kısmı ise doğal çam panelden yapılmıştır ve altıgen metal kısmın yanındaki ağaç parçaları da çamdan yapılmıştır ve tamamı siyah boyayla boyanmıştır. Siyah Ahşap ve Altın Sarısı Metal Kitaplık kaplanmış suntadan imal edilmemiştir tamamen doğal çam panelden imal edilmiştir ve ürünümüzü bu tarz kitaplıklarla karıştırmayın. Tolstoy Kitaplığı tekrardan belirtmek istiyoruz ki isterseniz standart ölçülerde sipariş verebilirsiniz veya bizlere ulaşarak talep ettiğiniz ölçülerde sipariş verebilirsiniz.

TOLSTOY KİTAĞLIĞI SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir