Mobilya

Unicorn Kitaplık

Çocuklar ve yetişkinlerinde kullanabileceği tasarımlarımızdan birisi olan Unicorn Kitaplık özenle tasarlanmıştır ve özenle kullanabileceğiniz modelimizdir ve piyasada bulunan 2 boyutlu tasarımlardan ayıran Unicorn Kitaplığın 3 boyutlu tasarıma sahip olmasıdır.

Unicorn Kitaplık tasarımımız Dinozor Kitaplık tasarımın devamıdır ve devamının da zamanla geleceğini düşünmekteyiz ki eğer talepleriniz yüksek olursa daha farklı modelleri sizlere sunmayı isteriz. Kitaplık tasarımımız beyaz modeli görsellerimizde yer almaktadır fakat talep ettiğiniz farklı bir renk varsa bize ulaşmanız yeterli olacaktır ve istediğiniz renkte Unicorn Kitaplık sizlere ulaştırabiliriz.

Kitaplığımız mümkün mertebe 3 boyutlu tasarım haline getirmeye çalıştık ve modelin bir çok yerinin kitaplık ve aksesuarların koyulabilmesi için tasarlanmıştır. Unicorn Kitaplık ürünümüz mat beyaz renktedir ve daha öncede belirttiğimiz gibi ürünün rengini ve yüzeyin mat veya parlak olmasını değiştirebilirsiniz ayrıca ürünümüz standart ölçülerde Hazır Ürünler sayfamızda Kitaplık kategorisinden satın alabilirsiniz fakat farklı ölçülerde talep etmek istiyorsanız Özel Sipariş sayfasında mesaj atabilir veya bize İletişim sayfamızdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Unicorn Kitaplık Standart Ölçüleri;

  • Yükselik – 180 cm
  • Genişlik – 120 cm
  • Derinlik – 40 cm

Unicorn Kitaplık tasarımı tek boynuzlu at olarak da bilinmektedir ve yukarıda yakından bir kaç görseli mevcuttur detaylı olarak inceleyerek talep edebilirsiniz. Ürünümüzü satın almak için yukarıdaki linklerden ulaşabilirsiniz veya Blog sayfamızdaki Hazır Ürünler linkinde Kitaplık kategorisine gidebilir ve oradan hazır ürünü satın alabilirsiniz fakat farklı ölçülerde talep ederseniz bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir