Mobilya

Zürafa Kitaplık

İki farklı kitaplık serimize devam ediyor ve Zürafa Kitaplık ekliyoruz üç farklı kitaplık tasarımına ulaşıyoruz diğer kitaplık tasarımlarımızı da buraya bırakalım ki sizlerle kontrol edin ve dilerseniz de satın alabilirsiniz. Unicorn Kitaplık ve Dinozor Kitaplık iki tasarımda hayvanların uygun renklerinde örneklerde tasarlanmıştır fakat sizler dilerseniz aşağıdaki renk seçenekleri kısmından dilediğiniz farklı renkleri seçebilirsiniz ayrıca üretici firma olmamızın faydalarından biriside bize ulaşarak farklı renklerde sipariş verebiliyor olmanızdır. Kitaplık modellerimizin çoğu standart ölçülerde mevcuttur fakat dilerseniz renk konusu gibi bize İletişim sayfasında bize ürünü, dilediğiniz ölçüleri ve rengi yazarak sipariş verebilirsiniz bu sayede beğendiğiniz kitaplık modelimizi dilediğiniz seçeneklerle satın alabilirsiniz bu özelliklerde hazır ürün satışları bir çok firmada görülmemektedir bizde sizler için özel tasarımlar sunmaya gayret göstermekteyiz.

Evet biz geri dönelim asıl kahramanız olan Zürafa Kitaplık modelimize ürünlerimizin tamamı çocuk odalarında kullanılabilecek avrupa standartların uygun malzemelerden imalatı yapılmaktadır bu sayede çocuğunuzun odasında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Zürafa kitaplık 3 boyutlu bir tasarımdır bu yüzden uygun fiyatlara satılan diğer kitaplıklarla karıştırmamanızı dileriz ki kitaplığımızın tamamı görsel olarak Zürafaya benzer olması sağlanıyorken ayrıca kullanışlı olmasına da gayret göstermekteyiz ki Burak Mobilya firmamızdan aldığınız ürünlerde tam anlamıyla memnun olabilmenizi sağlamaya çalışmaktayız.

Zürafa Kitaplık tasarımımız beyaz olarak tasarlandı fakat daha önce dediğimiz gibi farklı renk seçeneklerimiz mevcuttur fakat renk seçeneklerimiz içerisinde istediğiniz renk bulunmuyorsa bize sitemizin Özel Sipariş sayfasından yazabilir yada İletişim sayfamızdan telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz ve sadece Zürafa Kitaplığın rengini değil evinize uygun ölçülerde sipariş verebilirsiniz biz kitaplık tasarımlarını ortalama boyutlarda tasarlıyoruz fakat siz dilerseniz daha yüksek talep edebilirsiniz bu sayede genişlik olarak da farklılık gösterecektir doğru orantılı olarak ölçüler bu sayede daha fazla depolama alanı olan bir ürün satın alabilirsiniz.

Zürafa Kitaplık tasarımızın sizlerle standart ölçülerini de paylaşacağız ayrıca sitemizdeki Kitaplık sayfasından direk olarak satın alabilirsiniz.

Zürafa Kitaplık Ölçüleri;

 • Yükselik – 180 cm
 • Genişlik – 120 cm
 • Derinlik – 40 cm

Kitaplık tasarımı olabildiğince Zürafaya benzetmeye gayret göstermiştik bu yüzden sizlerin de görmenizi sağlamak için detaylara yakın çekimler yaparak ürünümüzü görsellerde rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

2 “Zürafa Kitaplık”hakkındaki düşünceler

 1. Fatih Bayır dedi ki:

  Merhaba
  Zürafa kitaplik modelinin fiyatını öğrenebilir miyim?

  1. admin dedi ki:

   Web sitemizde ki Hazır Ürünler sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir